Naše kurzy

Nikdy se nevzdávej........

Nauč se Anglicky

Od začátečníků po pokročilé, od obchodní angličtiny po volný čas. Těšíme se na setkání s vámi.

Nauč se Francouzsky

Od začátečníků po pokročilé, od obchodní angličtiny po volný čas. Těšíme se na setkání s vámi. .

Nauč se Holandsky

Od začátečníků po pokročilé, od obchodní angličtiny po volný čas. Těšíme se na setkání s vámi.

Nauč se Anglicky snadno a rychle

Nabídka kurzů 2022

Kolik lidí na světě mluví anglicky?

Až 1,5 miliardy lidí se ve světě učí anglicky, Angličtina je jedním z nejoblíbenějších jazyků na světě. Počet mluvčích celkem: 1.5 bilion Počet rodilých mluvčích: 379 milionů. Výsledkem je, že anglicky mluví jako druhým jazykem více lidí, než je rodilých mluvčích angličtiny.

Proč se učit anglicky?

Angličtina je jedním ze světových jazyků, se kterým se domluvíte (téměř) všude. Anglicky se dorozumíte s pětinou všech obyvatel země. Nejenže je to rodný jazyk velkého množství lidí, ale zároveň se ho mnoho lidí učí. Angličtina Vám ukáže nové obzory. Miliardy webových stránek je dnes publikováno v angličtině. V rádiích slýcháváme anglické písničky. V kinech hrají anglické a americké filmy. A teď si představte, že tomu všemu rozumíte bez větších problémů.

Je angličtina důležitá?

Angličtina je důležitá. Dnes se vlastně nebere ani jako druhý jazyk, dnes se už skoro automaticky počítá, že mladí lidé anglicky prostě umí. Umět anglicky je vlastně součást normálního vzdělání. A je to tak dobře. Pokud umíte dobře anglicky, otevírají se vám úplně nové možnosti. Při cestování, při poznávání nových lidí i při hledání nového zaměstnání.

Nauč se Francouzsky

Proč se učit francouzsky?

Francouzsky se mluví na pěti kontinentech, má status oficiálního jazyka ve 29 zemích, včetně Belgie, Haiti, Lucemburska, Švýcarska, Monaka, Nigeru, Senegalu, Toga, Kanady, Mali a dalších. Je to jeden ze šesti oficiálních jazyků OSN.

Kolik lidí mluví francouzsky?

300 milionů !, francouzská porodnost navíc naznačuje, že do roku 2025 francouzština překoná němčinu a stane se nejpoužívanějším jazykem v Evropě! Nedávná studie investiční banky Natixis předpokládala, že částečně v důsledku výše uvedených faktorů, francouzština v příštích desetiletích předstihne další špičkové jazyky na celém světě, včetně angličtiny. Tato studie byla natolik pozoruhodná, že USA Today i Forbes si toho všimly a spustily články o této možnosti.

Francouzská kultura

Určitě jste již slyšeli, učitelé vám říkali - musíte se naučit francouzskou kulturu, francouzskou gramatiku a slovní zásobu. A rozhodně se nemýlí. Porozumění francouzské kultuře vám pomůže mluvit francouzsky mnohem efektivněji. Protože kultura je to, co mají všichni Francouzi společné. Takže se dozvíte o francouzských tradicích a možná o francouzském jídle a nových trendech, zajímavé že?

Nauč se Holandsky

Proč se učit holandštinu?

24 milionů lidí mluví holandsky po celém světě. Je to oficiální jazyk v Nizozemsku a ve Flandrech, sousedních severních provinciích Belgie. Surinam (Jižní Amerika), Aruba a Nizozemské Antily (Karibik) jej navíc považují za oficiální jazyk. V Guyaně, na Curaçau, v Argentině, Brazílii, Kanadě, Austrálii, Jižní Africe, na Novém Zélandu a ve Spojených státech existují velké holandsky mluvící komunity. To vám dává docela dost příležitostí ke studiu, procvičování a používání jazyka.

Jednoduché k učení

Holandština se poměrně snadno naučí zejména pro mluvčí angličtiny a němčiny, protože existuje mnoho sdílených funkcí. V důsledku toho může být holandština také „vstupním jazykem“ pro výuku západogermánských a dalších germánských jazyků - což je skvělé, zvláště pokud toužíte naučit se mnoho jazyků a stát se polyglotem.

Je to důležitý jazyk?

Holandština je v Evropě poměrně důležitý jazyk,v EU hovoří holandsky přibližně 25 milionů lidí v západní Evropě, speciálně v nejbohatších zemích ( Nizozemsko a Belgie).Nizozemština / holandština také tvoří základ afrikánštiny, která je úředním jazykem Jihoafrické republiky a sousední Namibie. Afrikánština vznikla jako jakási lingua franca celé jihoafrické oblasti. Nizozemština také měla vliv na některé nově vzniklé kreolské jazyky, například papiamento, kterým se mluví v oblasti Nizozemských Antil.

Požádejte o první konzultaci zdarma