O nás

Kdo jsme a proč Education 4U

Education 4U – je unikátní, úspěšný, univerzální a účinný systém vzdělávání. Pomůžeme vám k úspěchu. Poskytneme vám vzdělání na míru s maximálním individuálním přístupem. Klademe důraz na vaše cíle, zájmy, dovednosti a budeme vás posouvat dál k vaší lepší budoucnosti. Skvělá práce, dobrá sociální pověst, to jsou některé z mnoha výhod, které vzdělaný člověk má. Vzdělání je nutností pro slibnou a bezpečnou budoucnost a vyrovnaný život.

V  Education 4U věříme, že svět je lepší, když se lidé snaží jeden druhému porozumět.

Otevíráme svět prostřednictvím vzdělávání

Naše zážitkové vzdělávací programy – zaměřené na jazyk, cestování, kulturní výměnu a akademické studium – pomáhají proměnit sny v příležitosti pro lidi všech věkových skupin i národností.

O nás

Začněte svou cestu s Education 4U a splňte si své sny

Daniela Vávrová, MBA - CEO

Education4U, s.r.o. založila Daniela Vávrová po mnoha zkušenostech s vášní v oblasti vzdělávání. Daniela je hrdou maminkou 2 chlapců, lektorkou plavání dětí i dospělých, trenérkou plaveckého oddílu, lektorkou angličtiny a grafomotoriky. Daniela je absolventkou kurzů: MBA, Projekt Management, Logopedický preventista, Rozvoj grafomotoriky, učitel plavání, Montessori vzdělávání pro děti ve věku 6 až 12 let. Vzdělávání je její velkou vášní a jejím cílem je poskytnout vám profesionální špičkový systém výuky, který vás připraví na další tisíciletí. " Když jsem viděla mé chlapce, jak s oblibou sledují filmy v originálním jazyce, na dovolené si sami objednají jídlo a pití, uvědomila jsem si, jak jim jazyky přináší mnoho dalších otevřených dveří k jejich lepší a komfortnější budoucnosti. Bylo potěšující vidět, jak můj mladší syn s vývojovou dysfázií bez větších obtíží plave, sportuje a ve třídě se řadí k lepším studentům bez nutnosti IVP".

O nás

Jsi oddaný, pracovitý a zábavný? Připoj se k nám!

Are you a Native English or Spanish Speaker ? Living in Prague? Do you love to teach and do you have a playful heart? We are always looking for the BEST teachers to Join our Amazing Team. Would you like to learn more?

O nás

Proč se učit cizí jazyk s rodilým mluvčím?

Cizí jazyk s rodilým mluvčím je efektivní, zábavnou, a velice přínosnou metodou k zlepšení vašich jazykových schopností. Zajímá vás, v čem je metoda s rodilým mluvčím tak přínosná?

Když se snažíte vylepšit své jazykové  dovednosti, nikdo vám nepomůže lépe, než rodilý mluvčí. Konverzace s rodilým mluvčím a aktivní používání angličtiny, španělštiny, francouzštiny a dalších jazyků vám může poskytnout zcela nový pohled na cizí jazyk a naučit vás mnohem více, než jen nová slovíčka.

Důležitost řečových dovedností při výuce cizího jazyka je nepopiratelná. Je to ten nejinteraktivnější a nejefektivnější způsob, jak uplatnit své znalosti v praxi. S rodilým mluvčím si vylepšíte nejen slovní zásobu, ale také výslovnost, akcent, a schopnost naslouchat a rozumět svému komunikačnímu partnerovi, která je v praxi velice důležitá.

Anglicky se ve škole v dnešní době učil téměř každý. I přesto, že jste ve škole dostali nějaký úvod do výslovnosti a fonetiky, pravděpodobně jste neměli dostatečnou příležitost si výslovnost dokonale procvičit v praxi. Proto se hodně lidí bojí mluvit anglicky, i přesto, že gramatiku mají zvládnutou perfektně. Při lekcích angličtiny a dalších jazyků s rodilým mluvčím uslyšíte angličtinu opravdu tak, jak má znít, a díky tomu si můžete přízvuk i výslovnost naposlouchat a osvojit. Toto se týká nejen správné výslovnosti slov, ale také používání pomlk a intonace, která se ve výuce ve třídě často vynechává.

O nás

Pro studenty

Studium s rodilým mluvčím je nejrychlejší způsob studia anglického jazyka. Získáváte praktické řečové dovednosti během živé komunikace s rodilým mluvčím. Ztratíte ostych před lektorem, stanete se přáteli. Díky propojení výuky jazyka a kulturních souvislostí zažijete zkušenost srovnatelnou s prací nebo životem v zahraničí. Řekněte svému lektorovi, co vás zajímá a věnujte se svým oblíbeným tématům v angličtině.

Pro aktivní stáří

Žije vaše rodina v zahraničí a máte obavy, že se nedomluvíte s vnoučaty? Chtěli by jste začít více cestovat, číst knihy v angličtině a nebo sledovat oblíbené filmy v originálním jazyce? Jsme tu pro vás a připraveni vám poskytnout tu nejlepší možnou podporu a mnohem více. S námi to zvládne každý.

Pro dospělé

Věříme, že angličtina je pro úspěch jednotlivce a společnosti prvořadá. Anglicky zdatný profesionální tým může dosáhnout skvělých výsledků a otevřít mnoho dveří v celé řadě oborů podnikání. Od začátečníků po profesionály.

O nás

O nás